Menu
Your Cart

Vegdog DENTALS XL

Vegdog DENTALS XL
Vegdog DENTALS XL
Vegdog DENTALS XL
Vegdog DENTALS XL
Vegdog DENTALS XL
Vegdog DENTALS XL
Vegdog DENTALS XL
Vegdog DENTALS XL
Bezpečná platba
Spolehlivé doručení
Záruka spokojenosti
Vegdog DENTALS XL
VEGDOG DENTALS jsou rostlinné žvýkací pochutiny pro psy, bezlepkové a sójové. XL-DETALS zajistí dlouhotrvající zábavu při žvýkání a jsou vhodné i pro velké psy. S veganskými pamlsky nejen podpoříte zdraví zubů svého mazlíčka, ale také jeho metabolismus a činnost střev.

Složení: bramborová mouka, tapioka, červená řepa...
Čistí zuby
Vhodné pro psy s alergiemi
Ověřená kvalita EU
Veganské
4.29€
Ex Tax: 4.29€
  • Stock: In Stock
  • Brand: VEGDOG

Dostupné možnosti

VEGDOG DENTALS XL

Zuby by se neměly zanedbávat. Není tomu tak jen u nás lidí, ale i u našich čtyřnohých parťáků. Aby péče o zuby byla příjemná, chutná a zároveň účinná, vyvinuli jsme ve VEGDOG XL-DETALS. Tyčinky z červené řepy a tapiokové mouky zajistí dlouhou zábavu při žvýkání a i větší psi mají co okusovat. Současně probíhá péče o zuby.

Skutečnost, že to funguje tak úžasně, je způsobena strukturou houby XL-DETALS. Celulóza, kterou obsahuje, působí jako peeling a odstraňuje plak z povrchu zubů. Pokud váš chlupatý kamarád s potěšením žvýká naše XL-DETALS, dásně jsou masírovány, což zajišťuje dobrý krevní oběh.

Vzhledem k tomu, že se ve VEGDOG nestaráme jen o dentální hygienu vašeho nejlepšího přítele, naše XL-DETALS nabízí ještě více: červená řepa obsahuje vlákninu, která je dobrá pro střevní činnost vašeho mazlíčka. A tapioková mouka je bohatá na sacharidy, které poskytují rychlou energii pro svaly vašeho psa. Naše XL-DETALS navíc neobsahují žádné umělé atraktanty, barviva ani konzervační látky a jsou vhodné i pro chlupaté kamarády, kteří trpí potravinovou intolerancí. Jako všechny produkty VEGDOG netestujeme s našimi zcela veganskými XL-DENTALS na zvířatech a primárně používáme ingredience z regionálních zdrojů nejvyšších standardů kvality. Koneckonců, naše motto zní: „Dobře se živit, konat dobro“.

Skladovatelnost: Datum vytištěné na obalu.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!4
Špatný Dobrý
Captcha

Související produkty

Ami ORANGE
Nový
Ami ORANGE dýně a sladké brambory je dobře vyvážené krmivo pro psy, které poskytuje základní denní výživu pro vašeho chlupatého kamaráda. Toto vlhké k..
3.20€
Ex Tax:3.20€
Mýdlo pro psy je vyrobeno z nejkvalitnějších organických rostlinných olejů a másel a je obohaceno o středomořské bylinky, které jsou ideální pro všech..
7.20€
Ex Tax:7.20€
Soopa KAPUSTOVÉ A JABLEČNÉ ZDRAVÉ KOUSKY 50g  Kapusta je známá jako "královna zelených" díky svým protirakovinovým a imunitním účinkům. Kapusta je ..
3.99€
Ex Tax:3.99€
Soopa BANÁN A DÝNĚ SENIOR Zdravé kousnutí Starší psi jsou skvělí. To je důvod, proč jsme vytvořili tyto lahodné pochoutky pro všechny druhy star..
3.99€
Ex Tax:3.99€

O Taffy & LillyJsme jedním z mála dodavatelů a online prodejců rostlinného krmiva pro psy v Evropě a máme více než 30 různých produktů. Od poloviny roku 2019 hledáme pouze ty nejlepší a spolehlivé výrobce krmiv pro psy abychom vám mohli poskytnout různé kompletní rostlinné krmivo pro psy.

We use renewables as much as we can; cardboard boxes, paper tapes, etc. to care for nature and the environment.

Zákazníci si také vyberou

VEGDOG GREEN CRUNCH je bezlepkové a bezsójové krmivo pro dospělé psy, které splňuje všechny nutriční potřeby psa. Je optimálně přizpůsobeno nutričním ..
16.90€ - 62.90€
VEGDOG DENTALS jsou udržitelnou alternativou k čištění zubů vašich věrných společníků. Jsou vyráběny podle čistého bylinného receptu s červenou řepou ..
4.29€
Ex Tax:4.29€
Vegdog ALL-IN VELUXE mineral powder Vegdog ALL-IN VELUXE mineral powder
-18 % Out Of Stock
ALL-IN VELUXE Minerální prášek obsahuje všechny vitamíny, minerály, stopové prvky a aminokyseliny, které jsou nezbytné pro veganské psy a nemohou být ..
20.42€ 24.90€
Ex Tax:20.42€
VEGDOG ADULT Tetra Pack VEGDOG ADULT Tetra Pack
Out Of Stock
Mokré krmivo VEGDOG ADULT v inovativním Tetra Pak je kompletní kompletní krmivo pro všechny dospělé psy od 12 měsíců (v závislosti na plemeni a veliko..
2.27€
Ex Tax:2.27€
Složení: Bramborová mouka, 23,87% tapiokový škrob, glycerin, celulózová vlákna, pivovarské kvasnice, 0,51% červená řepa, řepkový olej

Analytické složky: Hrubý protein 6,5 %, hrubý tuk 1,5 %, hrubá vláknina 5,0 %, hrubý popel 3,5 %, vlhkost 25,0 %, vápník 0,17 %, fosfor 0,14 %, poměr Ca:P 1,21 %,

Obsah kalorií: 139,5 Kcal/kus, 279 Kcal/100g

Denní množství v kusech (přibližné hodnoty; přizpůsobí se individuálním životním podmínkám, jako je cvičení, plemeno, aktivita, roční období a metabolismus)

Krmná doporučení jsou pouze orientační, potřeby jednotlivých psů se mohou lišit.

Váha psa Týdenní množství v kusech
6 kg 2 kusy/týden
15 kg 3 kusy/týden
25 kg 5 kusů/týden
35 kg 7 kusů/týden