Menu
Your Cart

Spokojení psi

Smoki a já jsme byli velmi potěšeni, když jsme narazili na reklamu na veganské krmivo pro psy dostupné ve Slovinsku na internetu. Když byl Smoki rychle ve vaku, byla větší radost z otevření briketového sáčku. Přechodné období bylo zbytečné :))
Taffy & Lilly je nejlepší společnost! Jejich výrobky jsou ty nejlepší a doporučuji každému, kdo chce svému psovi poskytnout jen to nejlepší! Naše štěně Pupa s radostí vyskočí pokaždé, když dostaneme jejich balíček a rychle si své pochoutky servírujeme sami. „Nakonec jsem našel společnost, která pro naše malá štěňátka dává určitou hodnotu kvalitě jídla. Samozřejmě musím také pochválit majitele! Jsou velmi přátelští a vždy k dispozici, pokud potřebujete další informace a pomoc. ☺️ Nemluvě o rychlém doručení objednaného balíčku! 👍 Stručně řečeno, jste skvělí a máte nového, nejšťastnějšího, stálého klienta... moje štěně Pupu.
Procházela jsem internet a hledala jídlo, které by vyhovovalo našim psům a naštěstí jsem našla Taffy a Lilly, protože mají alergie a žaludeční problémy. Ani první den po změně jídla nepřišla žádná špatná reakce. Byla jsem opravdu šťastná :) Lola nemá alergické reakce a Ai nemá zažívací potíže :) Nemluvě o dobrotách, pro sladké brambory by Lola udělala cokoli ;)
Výrobky jsou pro Mimi skvělé :)
Jedním slovem KONEČNĚ! Konečně někdo, kdo také myslí na naše nejlepší přátele, kteří mají veganskou stravu. Široká nabídka vysoce kvalitních produktů, kterým moji čtyři kamarádi neodolají. Nemluvě o laskavosti a dostupnosti a rychlém doručení. Těšíme se na další nákup!
Zara obvykle nemá ráda brikety a já ji musím krmit rukou. Když jsem otevřel tašku Vegdog, okamžitě zatlačila hlavu do sáčku a začala jíst.
Ze všech mokrých potravin upřednostňuje Teddy plechovky od Vegdog. Skvělé pro kombinaci s čerstvě uvařeným jídlem.
Výrobky mě velmi pozitivně překvapily a ohromily. Štěně jídlo rádo přijalo, a ještě více si ho užilo. Šťastné štěně, šťastný majitel.
Opravdu jste zlepšili náš den, ale pro Meda nejen den, ale celý měsíc 😊. Neuvěřitelně miluje vaše dobroty. Brikety ještě nezkoušel, ale když je cítil, jeho ocas rychle kmital, takže si nemyslím, že vydrží dlouho.
Náš pes miluje soopa dobroty. Zejména tyčinky s arašídovým máslem.
Tillmann miluje svou jmenovku. Díky!
Pokud musí jít do práce během izolace, zaslouží si také svačinu.
Oba naši psi jsou nadšeni z dobrot!
Velmi chutné dobroty, štěňata je snědla s největší radostí!
Dobroty jsou velmi chutné!
Belle miluje brikety Zelený křup!
Krabice právě dorazila! Děkuji ještě jednou! S pozdravem z Prahy
Bobi si užívá večeři
Nemáme téměř žádné přátele, kteří by obhajovali veganské jídlo pro psy. Přesto jsme se rozhodli pro tento způsob stravování
Jsme velmi šťastní, děkujeme!
Miley milovala tyto vegdog pochutiny, jsou super zdravá a dokonce bezlepková!
Lexi miluje Soopa pamlsky a Vegdog Green Crunch. A milujeme vaše sáčky na hovínka.

Široký výběr zdravých psích výrobků

Spokojení chlupatí přátelé

Do you have any additional questions? Contact us: