Menu
Your Cart

Dodání

Zde jsou všechny informace o naší přepravě. Máte-li jakékoli další otázky, neváhejte se obrátit na adresu info@taffylilly.com

Minimální hodnota objednávky pro doručení je 15 € nebo více (bez nákladů na doručení). Při objednávce nad 30,00 Kč obdržíte dárek zdarma.

Náklady na doručení

Země / Cena dopravy (€) 0 – 74.99 Objednávky nad 50,00
Česká republika 7.85 zdarma

Doručení bude vypočítáno na pokladně.

Předpokládaná doba dodání

Dodávka obvykle trvá asi 3-5 pracovní dny. Ve vzácných případech to může trvat i několik dní déle. Prosím, dejte nám vědět na info@taffylilly.com, pokud potřebujete expresní doručení před provedením objednávky, abychom vám mohli pomoci s požadovaným termínem dodání.

Vezměte prosím na vědomí, že naše zásilky jsou expedovány z našeho skladu ve Slovinsku, takže náš skladový tým není k dispozici ve slovinských státních svátcích, ani se v těchto dnech nezpracovává objednávka ani zásilky.

Dodací služby

Pokud je objednávka úspěšná, odešle se potvrzovací e-mail. Sledovací číslo a další dodací údaje zašle poskytovatel kurýrních služeb přímo zákazníkovi.

Naši kurýrní partneři dělají vše pro to, aby včas doručili objednávky. Neočekávané zpoždění však může nastat kvůli počasí nebo dopravní situaci. V takových případech žádáme vaši trpělivost a porozumění.