Menu
Your Cart

Náš příběh

Seznamte se s Taffy & Lilly

 

Seznamte se s Taffy – obrovský 40kg labrador s mimořádným apetitem. Žije pro jídlo a všechno, co se točí kolem jídla. Na druhé straně je tu naše Lilly, 5kg špunt – je energeticky nabitá milá chlupatá kamarádka:)

Společné mají, že měli problémy s kůží, trhlinky, vybledlé chlupy atd…

 

Dozvěděli jsme se, že stále více lidí krmí své psy rostlinnými přípravky (veganské) bez jakýchkoli přísad obsahujících živočišné produkty, což má údajně velmi příznivý vliv na zdraví a pohodu psů, protože rostlinné jídlo není agresivní vůči žaludku a může zlepšit životní funkce a stav kůže.

Protože chceme pro naše psy jen to nejlepší, rozhodli jsme se to zkusit. Po prvním měsíci jsme zaznamenali zlepšení na kůži Taffy a výrazné snížení alergických reakcí, zatímco u Lilly to trvalo o něco déle, cca 3 měsíce. S ohledem na to musíme zdůraznit skutečnost, že Taffy není vůbec vybíravá, narozdíl od Lilly.

 

Od té doby se jejich stav kůže, chlupů, trávení a hladiny cukru v krvi hodně zlepšil. Lidé se nás často ptají, co děláme, že mají tak pěkné chlupy (alespoň dokud nevejdou do bahna:D).

Vyzkoušejte to. Taffy, Lilly a mnoho dalších psů tvrdí, že toho nebudete litovat. Pokud se vám to ve výjimečném případě nebude zamlouvat, máme také 14denní záruku spokojenosti, kde vám v případě nespokojenosti peníze vrátíme.

Máte zájem o krmivo pro psy na rostlinné bázi? Více najdete ZDE.