Menu
Your Cart

Vegdog DENTAL Sticks

Vegdog DENTAL Sticks
Vegdog DENTAL Sticks
Vegdog DENTAL Sticks
Vegdog DENTAL Sticks
Vegdog DENTAL Sticks
Vegdog DENTAL Sticks
Vegdog DENTAL Sticks
Vegdog DENTAL Sticks
Vegdog DENTAL Sticks
Vegdog DENTAL Sticks
Vegdog DENTAL Sticks
Vegdog DENTAL Sticks
Vegdog DENTAL Sticks
Vegdog DENTAL Sticks
Vegdog DENTAL Sticks
Vegdog DENTAL Sticks
Bezpečná platba
Spolehlivé doručení
Záruka spokojenosti
Vegdog DENTAL Sticks
VEGDOG DENTALS jsou rostlinné žvýkací pochutiny pro psy, bezlepkové a sójové. XL-DETALS zajistí dlouhotrvající zábavu při žvýkání a jsou vhodné i pro velké psy. S veganskými pamlsky nejen podpoříte zdraví zubů svého mazlíčka, ale také jeho metabolismus a činnost střev.

Složení: bramborová mouka, tapioka, červená řepa...
Čistí zuby
Vhodné pro psy s alergiemi
Ověřená kvalita EU
Veganské
4.29€
Ex Tax: 4.29€
  • Stock: In Stock
  • Brand: VEGDOG

Dostupné možnosti

VEGDOG DENTALS jsou udržitelnou alternativou k čištění zubů vašich věrných společníků. Jsou vyráběny podle čistého bylinného receptu s červenou řepou a tapiokou. Milujeme psí občerstvení! Ještě lepší je, že jsou pro naše čtyřnohé přátele zdravé a dobré.

To však nestačí: u VEGDOG DENTALS se váš pes nejen pobaví, ale bude také ve výborném stavu. Opravdový záchranář zvířat a životního prostředí! Tři výhody žvýkacích pásů jsou: struktura houby, čištění zubů je zvláště dobře podepřeno a umožňuje masírovat dásně při žvýkání. Červená řepa poskytuje dostatek vitamínu C a obsahuje vlákninu. Reguluje střevní aktivitu a podporuje metabolismus a obnovu buněk. Tapioková mouka jako alternativní zdroj uhlohydrátů však posiluje svaly a klouby. Díky hypoalergennímu složení je DENTALS vhodný také pro psy s alergiemi.

Výrobky VEGDOG neobsahují atraktanty, barviva a konzervanty a samozřejmě nejsou testovány na zvířatech.

Skladovatelnost: Datum vytištěné na obalu.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!4
Špatný Dobrý
Captcha

Související produkty

VEGDOG BEEVYS 80 g - Zdravá odměna se speciálním aroma! Čistě zeleninové tyčinky s kouřem z červené řepy a buku VEGDOG BEEVYS - jackpoty pro vašeho..
3.29€
Ex Tax:3.29€
KOMPOSTOVATELNÝ PYTEL NA EXKREMENTY je prémiový odpadní ekologický vaky pro psy – OK certifikovaný kompost – 100% domácí kompostovatelný a biologicky ..
8.49€
Ex Tax:8.49€
PIKA mini sušenky jablko a dýně PIKA mini sušenky jablko a dýně
Out Of Stock
Přírodní - bezmasé psí sušenky PIKA jsou nápadem a produktem psí pekárny Pika. Jsou vyráběny ručně, takže každá sušenka je jedinečná. Sušenky jsou 100..
3.38€
Ex Tax:3.38€
Soopa KOKOSOVÉ A CHIA KOUSKY 50g  Kokosový olej je superpotravina bohatá na MCT. Studie zjistily, že pomáhají zvyšovat mozkovou sílu vašeho psa, za..
3.99€
Ex Tax:3.99€

O Taffy & LillyJsme jedním z mála dodavatelů a online prodejců rostlinného krmiva pro psy v Evropě a máme více než 30 různých produktů. Od poloviny roku 2019 hledáme pouze ty nejlepší a spolehlivé výrobce krmiv pro psy abychom vám mohli poskytnout různé kompletní rostlinné krmivo pro psy.

We use renewables as much as we can; cardboard boxes, paper tapes, etc. to care for nature and the environment.

Zákazníci si také vyberou

VEGDOG GREEN CRUNCH je bezlepkové a bezsójové krmivo pro dospělé psy, které splňuje všechny nutriční potřeby psa. Je optimálně přizpůsobeno nutričním ..
16.90€ - 62.90€
VEGDOG DENTALS jsou udržitelnou alternativou k čištění zubů vašich věrných společníků. Jsou vyráběny podle čistého bylinného receptu s červenou řepou ..
4.29€
Ex Tax:4.29€
ALL-IN VELUXE Minerální prášek obsahuje všechny vitamíny, minerály, stopové prvky a aminokyseliny, které jsou nezbytné pro veganské psy a nemohou být ..
24.90€
Ex Tax:24.90€
VEGDOG ADULT Tetra Pack VEGDOG ADULT Tetra Pack
Out Of Stock
Mokré krmivo VEGDOG ADULT v inovativním Tetra Pak je kompletní kompletní krmivo pro všechny dospělé psy od 12 měsíců (v závislosti na plemeni a veliko..
2.27€
Ex Tax:2.27€
INGREDIENTS: Potato flour, 23,87% tapioca starch, 0,5% beetroot, glycerol, cellulose fibers, brewer's yeast, řepkový olej.

ANALYTICAL CONSTITUENTS: Crude protein 4,0%, crude fat 1,5%, crude fiber 5,0%, crude ash 4,0%, humidity 16,0%

ENERGY: 33.5 Kcal / piece, 297 Kcal / 100g

Nutriční rady:

6kg:  1 kus / den
15kg:  2 kusy / den
25kg:  3 kusy / den
35kg:  4 kusy / den

 

Zákonné informace o krmení: Doporučení ohledně krmení jsou pouze doporučení, potřeby každého psa se mohou lišit.