Menu
Your Cart

Vegdog JERKEYS

Vegdog  JERKEYS
Vegdog  JERKEYS
Vegdog  JERKEYS
Vegdog  JERKEYS
Out Of Stock
Vegdog  JERKEYS
Vegdog  JERKEYS
Vegdog  JERKEYS
Vegdog  JERKEYS
Bezpečná platba
Spolehlivé doručení
Záruka spokojenosti
Vegdog JERKEYS
VEGDOG JERKEYSZdravá odměna se speciálním aroma! Čistě zeleninová svačina s mrkví a bukovým kouřem.

Složení: Zelenina (88 %, z toho mrkev 10 %), rostlinné vedlejší produkty (glycerin, prášková celulóza, bramborový škrob), minerální látky, bukový kouř.
zvláštní aroma
Vhodné pro psy s alergiemi
Ověřená kvalita EU
Veganské
3.29€
Ex Tax: 3.29€
  • Stock: Out Of Stock
  • Brand: VEGDOG

Dostupné možnosti

80g (=3.29€)

VEGDOG JERKEYS 80 g  - Zdravá odměna se speciálním aroma! Čistě zeleninová svačina s mrkví a bukovým kouřem.

VEGDOG JERKEYS  - jackpoty pro vašeho labužníka s mrkvovým a bukovým kouřem. Zaujmou nejen svou chutí, ale i zvláštní vůní!

Milujeme svačiny! O to lépe, když jsou zdravé a dobré i pro naše čtyřnohé kamarády. Ale to nestačí: s JERKEYS má váš pes nejen chutný a zdravý pamlsek, ale také šetří klima. Ve srovnání s přesnídávkami obsahujícími maso ušetříte 850 g CO2 - to odpovídá 5 km jízdy autem na balení!

"Vonné aroma" JERKEYS nepochází z přísad, ale vzniká přirozeně při uzení nad bukovým dřevem.
A beta-karoten obsažený v mrkvi se přeměňuje na vitamín A, který je nezbytný pro zrak, kosti a syntézu bílkovin.

Díky hypoalergennímu složení jsou JERKEYS vhodné i pro osoby s alergiemi na krmiva.

V souladu s naším heslem „Krmit dobře, konat dobro“, většina ingrediencí pochází z regionálních zdrojů a samozřejmě splňují nejvyšší standardy kvality. ŽERKEYS navíc nevyžadují žádné atraktanty ani barviva. A protože chceme chránit všechna zvířata, přirozeně se zdržujeme testování na zvířatech.

VEGDOG JERKEYS 80g se vyrábějí udržitelným způsobem v severním Německu. Většina ingrediencí pochází z regionálních zdrojů a samozřejmě splňuje nejvyšší standardy kvality. Jsou také zcela bez atraktantů, potravinářských barviv a konzervačních látek.

Doba použitelnosti: Datum vytištěno na obalu.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!4
Špatný Dobrý
Captcha

Související produkty

Vegdog SENSITIVE Lupinové proteiny Vegdog SENSITIVE Lupinové proteiny
Out Of Stock
VEGDOG SENSITIVE Lupinové proteiny je rostlinné krmivo pro dospělé pro psy, bezlepkové a bezsójové. Splňuje všechny nutriční potřeby vašeho psa. Je op..
3.99€ - 6.99€
Vegdog VEGGIES skincare nejsou jen chutné a zdravé odměny pro vašeho psa, ale také jsou dobré pro klima a ušetří 1 kg CO2 ve srovnání s masným občerst..
3.52€ 3.79€
Ex Tax:3.52€
Soopa BANÁNOVÉ A ARAŠÍDOMÁSLOVÉ TYČINKY 100g  Arašídové máslo obsahuje zdravé tuky a vitamín E, které mohou přispět k udržení zdravé a lesklé srsti..
4.95€
Ex Tax:4.95€
Soopa MRKVOVÉ A DÝŇOVÉ TYČINKY 100g  Dýňová semínka jsou známá jako „Power Seeds“, protože jsou vynikající pro kůži, srst, uklidňující trávení a mo..
4.95€
Ex Tax:4.95€

O Taffy & LillyJsme jedním z mála dodavatelů a online prodejců rostlinného krmiva pro psy v Evropě a máme více než 30 různých produktů. Od poloviny roku 2019 hledáme pouze ty nejlepší a spolehlivé výrobce krmiv pro psy abychom vám mohli poskytnout různé kompletní rostlinné krmivo pro psy.

We use renewables as much as we can; cardboard boxes, paper tapes, etc. to care for nature and the environment.

Zákazníci si také vyberou

VEGDOG GREEN CRUNCH je bezlepkové a bezsójové krmivo pro dospělé psy, které splňuje všechny nutriční potřeby psa. Je optimálně přizpůsobeno nutričním ..
15.90€ - 59.90€
VEGDOG DENTALS jsou udržitelnou alternativou k čištění zubů vašich věrných společníků. Jsou vyráběny podle čistého bylinného receptu s červenou řepou ..
4.29€
Ex Tax:4.29€
ALL-IN VELUXE Minerální prášek obsahuje všechny vitamíny, minerály, stopové prvky a aminokyseliny, které jsou nezbytné pro veganské psy a nemohou být ..
24.90€
Ex Tax:24.90€
Soopa KOKOSOVÉ A CHIA TYČINKY 100g  Kokosový olej je superpotravina bohatá na MCT. Studie zjistily, že pomáhají zvyšovat mozkovou sílu vašeho psa, ..
4.95€
Ex Tax:4.95€
složení

Zelenina (88 %, z toho mrkev 10 %), rostlinné vedlejší produkty (glycerin, prášková celulóza, bramborový škrob), minerální látky, bukový kouř.

analytické složky

Hrubý protein 8,0 %, hrubý tuk 1,0 %, hrubá vláknina 2,5 %, hrubý popel 7,0 %, vlhkost 25,0 %

Kalorický obsah: 297 kcal/100g

doporučení krmení

Denní množství v kusech (přibližné hodnoty; přizpůsobí se individuálním životním podmínkám, jako je cvičení, plemeno, aktivita, roční období a metabolismus)

Krmná doporučení jsou pouze orientační, potřeby jednotlivých psů se mohou lišit.

hmotnost psa denní množství
5 kg 1 kus/den
15 kg 4 kusy/den
25 kg 6 kusů/den
35 kg 7 kusů/den