Menu
Your Cart

New

Nový

Rozmanitost je skutečně kořením života. Ať už si vybereme něco nového ze zvědavosti, pro zábavu nebo kvůli okolnostem, které vyžadují výměnu starých věcí za nové, všichni oceňujeme, že máme možnosti. Proto jsme rozšířili nabídku produktů pro naše chlupaté kamarády. Pečlivě jsme vybírali pouze ty nejkvalitnější, nejchutnější, aromatické a přírodní produkty bez škodlivých přísad. A samozřejmě všechny naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a šetrné ke všem zvířatům.
VeggieAnimals PLUS VeggieAnimals PLUS
Nový
VeggieAnimals PLUS je přírodní a lahodné krmivo pro psy, které je vhodné pro psy všech velikostí. Byl speciálně formulován týmem profesionálních veter..
25.90€ - 89.20€
Péče o psa s dlouhou srstí může být náročná, ale použití balzámu ji může usnadnit. Balzám naneste na celé vlasy, nechte 10-20 minut působit a během če..
11.90€
Ex Tax:11.90€
Pozorujete, že se uši vašeho psa příliš často špiní, zvláště v létě? Teplé a vlhké prostředí se špatnou ventilací může vést k růstu škodlivých bakteri..
7.50€
Ex Tax:7.50€
SPREJ NA ČIŠTĚNÍ TLApek SPREJ NA ČIŠTĚNÍ TLApek
Nový
Sprej na tlapky je určen k čištění a péči o tlapky a srst vašeho mazlíčka. Je vyroben ze 100% přírodních surovin a obohacen o výživné rostlinné oleje ..
7.90€
Ex Tax:7.90€
Náš sprej na klíšťata je vyroben z přírodních bylinných extraktů, které odpuzují klíšťata a zabraňují jejich rozvoji. Tento sprej je zcela bez chemick..
10.90€
Ex Tax:10.90€
Mýdlo pro psy je vyrobeno z nejkvalitnějších organických rostlinných olejů a másel a je obohaceno o středomořské bylinky, které jsou ideální pro všech..
7.20€
Ex Tax:7.20€
Mýdlo pro psy je vytvořeno z organických rostlinných olejů a másel lisovaných za studena. To se provádí tradičním procesem zmýdelnění pomocí NaOH k př..
7.20€
Ex Tax:7.20€
ŠAMPON PRO PSY ŠAMPON PRO PSY
Nový
Šampony pro všechny barvy na vlasy jsou ručně vyráběny s použitím vysoce kvalitních rostlinných olejů a rostlinných druhů másla. Čerstvé bylinné extra..
12.00€
Ex Tax:12.00€
ŠAMPON PRO PSY S TMAVYMI SRSTI ŠAMPON PRO PSY S TMAVYMI SRSTI
Nový
Jste si vědomi škodlivých chemikálií přítomných ve většině psích šamponů? Tyto syntetické chemikálie mohou mimo jiné způsobit svědění, alergie a vypad..
12.00€
Ex Tax:12.00€
ŠAMPON PRO PSY S LEHKOU SRSTI ŠAMPON PRO PSY S LEHKOU SRSTI
Nový
Představujeme perfektní šampon pro psy s bílou, světlou a citlivou srstí. Tento šampon je ručně vyráběný saponifikační reakcí z vysoce kvalitních rost..
12.00€
Ex Tax:12.00€
Ami RED
Nový
Ami RED fazole a rajčata je dobře vyvážené krmivo pro psy, které poskytuje základní denní výživu pro vašeho chlupatého kamaráda. Toto vlhké krmivo pro..
3.20€
Ex Tax:3.20€
Ami ORANGE
Nový
Ami ORANGE dýně a sladké brambory je dobře vyvážené krmivo pro psy, které poskytuje základní denní výživu pro vašeho chlupatého kamaráda. Toto vlhké k..
3.20€
Ex Tax:3.20€
Ami GREEN
Nový
Ami GREEN čočka a brokolice je dobře vyvážené krmivo pro psy, které poskytuje základní denní výživu pro vašeho chlupatého kamaráda. Toto vlhké krmivo ..
3.20€
Ex Tax:3.20€
Ami YELLOW
Nový
Ami YELLOW mrkev a brambory je dobře vyvážené krmivo pro psy, které poskytuje základní denní výživu pro vašeho chlupatého kamaráda. Toto vlhké krmivo ..
3.20€
Ex Tax:3.20€
AMI MINI & TOYS
Nový Out Of Stock
Ami Planet je od roku 2002 první celosvětově rostlinná společnost zabývající se krmivem pro domácí zvířata. Jejich čtyři pilíře jsou: milovat všechna ..
8.90€
Ex Tax:8.90€
AMI DOGS AMI DOGS
Nový
Ami Planet je od roku 2002 první celosvětově rostlinná společnost zabývající se krmivem pro domácí zvířata. Jejich čtyři pilíře jsou: milovat všechna ..
23.90€ - 69.90€
Vegdog MOBILITIES Vegdog MOBILITIES
Nový
Je váš pes uzlíček energie a miluje běhání? Co může být hezčího? Mnoho cvičení však často zatěžuje klouby. Problémy s pohyblivostí postihují i ​​starš..
3.64€
Ex Tax:3.64€
Přírodní - bezmasé psí sušenky PIKA jsou nápadem a produktem psí pekárny Pika. Jsou vyráběny ručně, takže každá sušenka je jedinečná. Sušenky jsou 100..
3.38€
Ex Tax:3.38€
VEGDOG DENTALS XL Zuby by se neměly zanedbávat. Není tomu tak jen u nás lidí, ale i u našich čtyřnohých parťáků. Aby péče o zuby byla příjemná, chu..
4.29€
Ex Tax:4.29€
VEGDOG ADULT Čočka a proso je rostlinné bezlepkové a bezsójové krmivo pro dospělé pro psy. Splňuje všechny nutriční potřeby vašeho psa. Je optimálně p..
3.99€ - 6.99€
Přírodní - bezmasé psí sušenky PIKA jsou nápadem a produktem psí pekárny Pika. Jsou vyráběny ručně, takže každá sušenka je jedinečná. Sušenky jsou 100..
3.38€
Ex Tax:3.38€
Zubní tyčinky s jablky a borůvkami Hledáte lahodnou psí pochoutku, která je navíc zdravá? Soopa Dental Sticks jsou hypoalergenní pamlsek bez obilov..
4.95€
Ex Tax:4.95€
Zdravá sousta s jablky a borůvkami Hledáte lahodný tréninkový pamlsek, který je zdravý i pro vašeho psa? Soopa Healthy Bites jsou bez obilovin, hyp..
3.99€
Ex Tax:3.99€
Suché krmivo VEGDOG FARMER'S CRUNCH je kompletní krmivo pro dospělé psy od 12 měsíců (v závislosti na plemeni a velikosti) a nabízí zdravou alternativ..
14.90€ - 52.90€